dovolujeme si Vás informovat, že Okresní sdružení hasičů Praha - západ změnilo k 7. dubnu své sídlo. Naši kancelář tak již nenaleznete v pražské Michli, kam jste byli zvyklí jezdit po mnoho let, ale v novém umístění. Nová adresa sídla je:

Okresní sdružení hasičů Praha - západ

K Výtopně 1224

156 00 Praha 5 - Zbraslav

(jedná se o budovu, ve které se nachází ubytování a kanceláře, vedle budovy je čerpací stanice, nedaleko je LIDL a krajské ředitelství Policie ČR)

Důvodem stěhování byla zejména snaha o snížení nákladů OSH, ale také snaha o lepší dostupnost kanceláře včetně parkování. V současnosti máme také dvě místnosti, kdy jedna slouží jako zázemí pro práci OSH (sklad, archiv, zasedací místnost) a druhá jako standardní kancelář.

Jsme si vědomi toho, že jste si již navykli řešit problémy SDH elektronicky, tzn. bez nutnosti návštěvy kanceláře. Tato možnost nadále je k dispozici. Pokud budete mít přesto zájem o osobní schůzku, doporučujeme telefonicky kontaktovat vedoucí kanceláře OSH - bude domluven termín, který bude vyhovovat (není omezen na úřední hodiny) a také budeme mít možnost připravit se na řešení Vašeho problému. 

 

Co se nemění, je KORESPONDENČNÍ ADRESA

Vzhledem k tomu, že jsme v kanceláři OSH přítomni jen jeden den v týdnu, Vás žádáme, abyste korespondenci pro OSH Praha - západ zasílali na adresu:

Petra Myslínová Cejpková

Čisovice 11

252 04

Zajistíme tak vzájemně snadné doručení Vašich písemností.


Vždy poslední středu v měsíci zasedá Výkonný výbor OSH od 16.00, proto prosím přicházejte ve Vašich záležitostech do 15.00 hod.

Děkujeme za pochopení.


 

 

Hra Plamen 2022/2023 pro kategorii „přípravka, mladší a starší“ - 1. kolo

 

Místo konání: ZŠ Rakovského, Praha - Modřany, atletický ovál
Den konání: 23. dubna 2023

 

PROPOZICE