Vážená paní / Vážený pane,

rok 2020 nám příliš nepřál s vyhodnocením soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže 2020 a přijatá epidemiologická opatření nám nedovolila uspořádat slavnostní předávání cen a diplomů. Proto jsme Vám doručili alespoň diplomy poštou či osobně do škol, školek i dalších organizací, abyste, pokud to bylo jen trochu možné, předali diplom vašim zástupcům v této soutěži. Tímto bychom Vám rádi poděkovali za spolupráci, pochopení a pomoc.

Díky částečnému rozvolnění přijatých epidemiologických opatření včetně otevření škol, dovolujeme si Vám zaslat propozice pro nadcházející, již 47. ročník této soutěže a budeme společně doufat, že se situace bude pouze zlepšovat, čímž bude Vám a vašim žákům či členům umožněno vytvořit krásná díla. Srdečně doufáme, že i v této nelehké situaci přispěje krásnými díly Vašich žáků ke společnému uspořádání soutěže s dlouholetou tradicí.

V tomto ročníku vyhlásilo Okresní sdružení hasičů Praha – západ mimořádnou kategorii děl kolektivu autorů, přičemž minimální počet členů kolektivu je stanoven na 5 osob, což odpovídá minimálnímu počtu členů soutěžního družstva v jedné z disciplín požárního sportu, a to požárním útoku. Detaily viz přiložené propozice.

Tímto si zároveň Vaše školní či mimoškolní zařízení dovolujeme oslovit s nabídkou na účasti Vašich žáků, studentů či členů na této celorepublikové soutěži.

Pokud se rozhodnete účastnit této soutěže, zasílejte Vámi vybraná díla nejpozději do konce února 2021 na kontaktní adresu vedoucí kanceláře Okresního sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Praha - západ:

Petra Myslínová Cejpková

č.p. 11

Čisovice 252 04

 

V příloze naleznete propozice soutěže včetně detailních informací o jednotlivých kategoriích, akceptovatelných formátech děl, tématu digitálních prací a formulářem pro zpracování osobních údajů autorů k jednotlivým dílům, pokud to bude nutné. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud preferujete telefonní kontakt, obraťte se na zástupce ORPOO Filipa Jankovce, tel. 604892010.

S pozdravem

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

Okresní sdružení Praha – západ

Odborná rada prevence a ochrany obyvatelstva.

 

Příloha: Propozice POODM 2021 OSH PZ

 

DOPIS

PROPOZICE