Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska
Okresní sdružení Praha - západ
O
kresní odborná rada prevence a ochrany obyvatelstva

Ohradní 1166/26

140 00 Praha 4 - Michle

Vážená paní / Vážený pane,

tak jako každý rok, taktéž i v roce 2020 pořádá Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska soutěž Požární ochrana očima dětí a mládeže. Jedná se již o 46. ročník této soutěže, a to jak literárních a výtvarných děl, tak i děl v kategorii digitálních technologií, a sice ve formě prezentace, či krátkého videa.

Tímto si dovolujeme i Vaši školní či mimoškolní organizaci oslovit s nabídkou na účast Vašich žáků, studentů, či členů na této celorepublikové soutěži.

V případě, že se rozhodnete zúčastnit této soutěže, zasílejte Vámi vybraná díla do konce února 2020 na kontaktní adresu vedoucí kanceláře Okresního sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Praha - západ:

Petra Myslínová Cejpková
č. p. 11
Čisovice
252 04

Zásilku prosím označte jako “POODM 2020.”

V příloze Vám zasíláme propozice této soutěže s detailními informacemi o jednotlivých kategoriích a akceptovatelných formátech. Dále informace o letošním tématu digitálních prací a formulář souhlasu o zpracování osobních údajů autorů k jednotlivým dílům. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud preferujete telefonní kontakt, prosím volejte na tel. 604 892 010 - Filip Jankovec.

S pozdravem

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska
Okresní sdružení Praha - západ
Okresní odborná rada prevence a ochrany obyvatelstva

 

PROPOZICE

VYHODNOCOVACÍ TABULKA

DOPIS