** VÝZVA HASIČŮM **
Vážené hasičky, hasiči, mám milou povinnost převzít záštitu nad velmi milou a bohulibou aktivitou, se kterou přišel kolektiv Sboru dobrovolných hasičů Libeň - SDH Libeň. Pojďme se zapojit a pojďme udělat, v tomto nemilém čase, radost osamělým seniorům.

Více už slovo libeňských hasičů...
---------------------------------------------

Krásný den všem,

objevili jsme projekt, který se nám v této nelehké době zalíbil a který má podle nás smysl.

Tento projekt se jmenuje Dobroušky, více informací naleznete na http://www.flami.cz/. Smyslem projektu je vyrábět malé figurky – panenky, které budou následně věnovány osamělým seniorům. Věříme, že seniory tyto malé panenky potěší a dají jim vědět, že i v této nelehké době jsme stále s nimi, myslíme na ně a jsme tu pro ně.

Máme myšlenku zapojit se do tohoto projektu za náš SDH Libeň pod záštitou OSH Praha - západ, ale napadlo nás, že více lidí vždy vykoná více dobra. A proto jsme se rozhodli Vás touto cestou požádat, abyste se společně s námi zapojili do projektu, protože čím více Dobroušek ušijeme, tím větší radost uděláme.
 
Potřebujeme šikovné švadlenky, které ušijí panenky, šikovné dospělé i děti, kteří panenky ozdobí. Fantazii se meze nekladou. Vzhledem k tomu, že jde o dobročinnou akci a nemáme na materiál sponzory, uvítáme i vaše dary materiálu (staré látky, polštáře na vycpání i ozdobné komponenty). Nikoho do zapojení nenutíme, ale pomoc velmi uvítáme. Myslíme si, že by to i pro Váš sbor mohlo představovat zajímavou aktivitu a rozptýlení v době, kdy jsme nuceni téměř veškerou činnost pozastavit a utlumit.