Vážení hasiči a hasičky,

obracím se na Vás jménem JSDH Vestec s prosbou o spolupráci na vytvoření hasičské fontány k příležitosti dne dárců kostní dřeně, který se bude konat ve Vestci u Prahy dne 21. 9. 2019.

Našim cílem je vytvořit barevně a hudebně podkreslenou fontánu o 30-ti "C" proudech, ohraničenou dvěma lafetovými proudnicemi z cisternových automobilových stříkaček. Voda bude dodávaná velkoobjemovým čerpadlem BA300E.

Prosíme o nahlášení dvoučlenných družstev, které budu obsluhovat proudy fontány. Z každé jednotky či SDH se může přihlásit více družstev.

Fontána bude součástí projektu "I ty můžeš znamenat život pro Matěje", 13-ti letého chlapce, kterému byla diagnostikována rakovina krve. Cílem projektu je najít další možné dárce kostní dřeně. V místě akce bude mobilní odběrové centrum, kde se můžete zapsat do registru dárců kostní dřeně. Celý den bude v místě konání probíhat bohatý doprovodný program.

Děkuji za spolupráci a ochotu se podílet na projektu.

Matěj Zrucký, zástupce velitele JSDH Vestec

Tel: 737259138, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihláška

2019 Vestec Fontana pozvanka